Our Solution

Led Screen Solutions

Led Screen Solutions

Led Ekran Sistemleri, led modüllerin bir araya getirilmesi ile farklı boyutlarda ekranların elde edilmesine olanak veren sistemlerdir. Bu sistemler, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda uygulanacak alana en uygun boyutta ekranların tasarlanabilmesine olanak sağlar.

Led Ekran Sistemleri kurumların iletişim faaliyetlerinde ve özellikle geniş kitlelere ulaşması anlamında etkili olmaktadır.

Led Ekranlar günümüzde birçok alanda kullanılmaya başlanmış olup özellikle AVM, mağazalar, marketler, reklam sektörü, spor salonları, stadyumlar, tiyatro ve sinema salonları, konser ve eğlence alanları, kültür ve iş merkezleri, toplantı salonları, kamu kuruluşları, hava alanları, şehrin cadde ve meydanları, gökdelenler, bankalar vb. alanlarda, kitlelerin dikkatlerini bu noktaya toplayarak verilmek istenen mesajların efektif bir şekilde hedef kitleye ulaştırılması amacını taşımaktadır.

İç Mekan (Indoor) Led Ekran
İç mekan kullanımı için yüksek çözünürlüklerde tasarlanmış bu ekranlar, yüksek parlaklık seviyesine sahip olmakla birlikte bu parlaklığın insan gözünü almayacak seviyelerde tasarlanarak kullanıcılara kaliteli bir görüntü sunmaktadır.

Dış Mekan (Outdoor) Led Ekran
Açık hava şartlarına uygun dış mekan led ekranlar, zorlu hava koşullarından etkilenmemesinin yanı sıra gün ışığında efektif görüntü elde edebilebilmesi amacıyla yüksek parlaklık değerlerine sahip olarak üretilmektedir. Bu sayede güneş ışığının görüntüyü etkilemesinin önüne geçilerek kullanıcılara kaliteli bir görüntü sunmaktadır.

Flexible Led Ekran
İç mekan ve Dış mekan olarak üretilen bu ekranlar esnek bir yapıya sahip olması sebebiyle oval yüzeyler ve yuvarlak kolonlar gibi özel tasarım alanları için kullanıcılara yaratıcı ve efektif çözümler sunabilmektedir.

Transparan Led Ekran
İç Mekan ve dış mekan olarak üretilen bu ekranlar, ışığın %85 oranında çift taraflı geçişine imkan sağlayarak hafif ve ince tasarımı ile mağaza, vitrin, alışveriş merkezi, cephe, sahne arkası ve reklam duvarları gibi bir çok mekanda aktif olarak kullanarak tanıtımlarınızı dikkat çekici hale getirebilirsiniz.

Contact Form

Proplay  Güvenlik Kodu

Proplay Görüntü ve ses Teknolojileri A.Ş.

Merkez Mah. Seçkin Sk. Dap Ofis Vadisi İ-Ofis  
K:4 No:62-63-64-65, 34348 Kağıthane/İstanbul

0212 222 95 25  

info@proplay.com.tr  

SOCIAL MEDIA


   

 We always aim for the best with high
    technology
 
© 2021 Proplay VIdeo and AudIo TechnologIes Inc.