Çözümlerimiz

Digital Menü Board Çözümleri

Digital Menü Board Çözümleri

Menü Board Sistem çözümleri ile kullanıcılar istenilen ürün görsellerini istenildiği zaman ve sırayla yayınlayabilmektedir. Ayrıca tüm ürünlerin menü ve fiyat gibi güncellemeleri anlık olarak veya ileri bir tarih ve saat için tek bir merkezden gerçekleştirilebilmektedir.

Bu sistemler sayesinde menü ve fiyat değişimleri uzaktan kolayca ve dakikalar içinde güncellenebilir. Gün içinde sabah, öğlen ya da akşam menülerine ait özel duyurular anında yapılabilmektedir.

Fast Food, Restaurantlar, Cafeler, Büfeler ve Sinema Salonları alanlarında kullanılmaktadır.​Menü Board Sistemleri şubelerdeki kağıt/poster baskı maliyetine gerek duyulmaksızın fiyat değişikliği yapılmasına olanak sağlamakta ve firma maliyetlerini düşürmektedir. Aynı zamanda çevreye de pozitif katkı sağlamaktadır.

İşletmenizi daha lüks ve daha konforlu bir hale getirmek istediğinizde menü board sistemlerinden faydalanabilirsiniz. Uzaktan yönetilebilen bu sistemler sayesinde artık geleneksel menüleri bir kenara bırakabilir ve müşterilerinizin ilgisini çekebileceği bu sisteme geçebilirsiniz. Menü board sistemleri sizlere birden fazla işlevi ve kullanım kolaylığını bir arada sunmaktadır. Fiyatları uzaktan kontrol edebilir, saatlik olarak düzenleme sağlayabilir ve işletmenizi daha şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Pek çok alanda kullanımı yapılan menü board sistemleri sayesinde, pandemi döneminde teması da en aza düşürmeniz mümkün olacaktır. Daha çok fast food, restoran veya büfelerde kullanımı yapılan bu sistemler hem müşterilerin hem de iş yeri sahiplerinin avantajına bir hizmet sağlamaktadır. Sizler için ihtiyacınıza yönelik olarak menü board sistemleri sunuyoruz.

Dijital Menü Board Kullanım Alanları

Zincir restoranlarda; zincir restoranlarda sürekli menü değişikliği yapmak, menüleri kâğıda basmak hem zaman hem de maliyet kaybına yol açar. Menü board kullanımıyla çok kısa süre içinde menülerinizi istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Ayrıca zincir restoranların en çok karşılaştığı olumsuz durumlardan biri de menüden kaldırılan yiyecek veya içeceklerin hala kağıt menülerde yer alıyor olmasıdır. Bu müşteriler için işletme prestiji için olumsuz bir algı oluşmasına neden olmaktadır. Bu gibi durumların üstesinden gelmek adına menü board kullanmanız tavsiye edilir.

Cafelerde; cafelerde insan yoğunluğu oldukça fazladır. Bu nedenle tüm müşterilere teker teker menü vermek veya istedikleri ürünlerin ne olduğunu sormak yerine menü board kullanımı yapılabilir. Bu sayede daha hızlı bir iletişim gerçekleşmiş olacaktır. Ayrıca menü board sistemleri iç mekanların daha şık görünmesine katkı sağlayacak yöntemlerden biridir.

Büfelerde; menü board sistemleri büfeler için tam anlamı ile birer, kurtarıcıdır. Çünkü büfeler çok küçük alanlarda yer aldığı için geleneksel şekilde hazırlanan menüler çok fazla insanın büfe içinde birikmesine neden olabilir. Ama menü board menülerde aslı bu şekilde sorunlar yaşanmaz. Günlük menü değişimleri veya menüde yer alan tüm ürünler led ekranlara yansıtıldığı için müşteriler almak istedikleri ürünleri kolayca ekranlardan görüp, hızlı bir şekilde siparişlerini oluşturabilirler.

Sineme veya oyun salonları; sinema veya oyun salonlarının arka kısmında yer alan menü board ekranlar sayesinde film seansları ve film saatleri detaylı bir şekilde yer almaktadır. Sinema salonuna gelen ziyaretçiler sıra oluşturmadan veya çok fazla beklemeden seçimlerini menü board sayesinde kolayca yapabilirler.

Elbette menü board sadece bu alanlarda değil, okul kantinlerinde, marketlerde ve akla gelebilecek her türlü alanda kullanılabilir. Kullanım kolaylığı sayesinde pek çok işletme artık geleneksel, kağıt üzerinde olan menüler yerine menü board kullanmayı tercih etmektedir.

Menü Boardların En Sevilen Özellikleri

Menü board, sayesinde her zaman menülerinizi yüksek maliyetli olarak değiştirmenize gerek kalmaz. Firmamızdan alacağınız hizmetlerin avantajları ise;

Menülerinizi daima güncel tutabilirsiniz; menü board uzaktan dijital ortamdan kolaylıkla kontrol edilebilir. Özellikle zincir restoranlarda bu menüleri kullanmak daha kolay ve pratik olacaktır.

Her zaman dikkat çekici özelliktedir; işletme sahipleri dikkat çekici menüler hazırlayabilir. Örneğin kampanyada olan ürünleri daha büyük veya farklı renklerde yazarak menü board ekleyebilir. Ayrıca öne çıkmasını istediğiniz, ürünleri daha büyük harflerle yazarak, dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz.

İstediğiniz zaman üzerinde değişiklik yapabilirsiniz; planlı menülerinizi menü board sayesinde otomatik olarak yayınlamanız mümkündür. Örneğin haftanın belli günlerinde veya günün belli saatlerinde menüde yer almasını istediğiniz ürünleri otomatik olarak menü board ekleyebilirsiniz.