Çözümlerimiz

Endüstriyel Ekran Çözümleri

Endüstriyel Ekran Çözümleri

Endüstriyel Ekranlar işletmelerin veya kurumların müşteri ve ziyaretçilere mesajlarını, reklamlarını, bilgilendirmelerini, sunumlarını daha kaliteli bir kaynaktan gösterebilmeleri için tasarlanmış ekranlardır.

Alışveriş merkezleri, okullar, eğlence merkezleri, kamu kurumları, resepsiyon masaları, reklam sunumları, vitrinler, toplantı odaları gibi özellikle Digital Signage özellikli kullanım alanları için üretilmiş bu ekranlar 7/16 ve 7/24 çalışma saatlerine uygun yüksek ömürlü ekranlardır. İşletmelerin yeni gözdesi haline gelen endüstriyel ekran çözümleri beraberinde pek çok avantajı da getirmektedir. İlk olarak işletmeye yeni bir vizyon kazandıran bu sistemler, işletmelerin daha modern ve daha şık görünmesini de sağlamaktadır. Bu nedenle artık hemen her iş yeri endüstriyel ekran sistemlerine geçiş sağlamıştır. Sizlerde gerek küçük iş yerleriniz için gerekse daha geniş kapasitedeki iş yerleriniz için endüstriyel ekran çözümlerine geçiş sağlayabilirsiniz. Ama bu sistemlerin mutlaka profesyonel bir firma tarafından yapılması gerekir. Bu sayede tüm ihtiyaçlarınıza daha iyi çözümler sunulacak ve olası tüm problemlerden uzak kalmış olacaksınız.

Endüstriyel Ekran Sistemlerinin Sağladığı Avantajlar

Endüstriyel ekranlar, hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanılabilirlik özelliğine sahiptir. Bu nedenle seçim yaparken daha dikkatli bir şekilde yaklaşmanız gerekmektedir. Özellikle dış mekanlarda kullanılacak olan endüstriyel ekranların mutlaka taşıması gereken bazı özellikler mevcuttur. Bunlar;

  • Toza dayanıklı olmalıdır; eğer markanızın veya işletmenizin dış ortamda reklamını yapmak isterseniz şehrin belli noktalarına endüstriyel ekran yerleştirebilirsiniz. Öte yandan işletmenizin hemen önüne veya vitrinine de bu ekranları konumlandırabilirsiniz. Fakat bu noktada dış ortam şartları yağmur toz veya araba gazları, bu ekranları kesinlikle etkilememelidir. Dolayısı ile seçimlerinizi yaparken dış ortam şartlarına uygun dayanıklı ürünleri tercih etmeniz gerekir. Hem satış öncesi hem de satış sonrası sizlere her daim en kaliteli hizmeti sağlayan firmamızdan tam destek alabilirsiniz. Sizler için verdiğimiz endüstriyel ekran hizmetlerinde toza dayanıklı ve çevresel şartlara dayanıklı ürünler sunmaktayız. Bu sayede çok uzun yıllar kullanabilirsiniz.
  • Kötü hava koşullarına dayanıklı olması gerekir; bilindiği üzere ülkemiz dört mevsimi yaşayan bir konumdadır. Bu nedenle endüstriyel ekran hizmetleri alırken yağmura, kara ve rüzgar gibi etmenlere dayanıklı olan ürünleri tercih etmeniz gerekir. Bu sistemler, toz geçirmediği gibi içine yağmur suyu ve rüzgar da geçirmeyen özelliklere sahiptir. Ayrıca sürekli çalışan cihazlarda ısınma sorunları da fazla yaşanır. Güneşin etkisi ile daha fazla ısınan cihazlarda, led lambaların yanması gibi durumlar sık görülür. Bu da cihazın daha kısa sürede deforme olmasına neden olur. Sizler için hava olaylarına dayanıklı ürünlerle hizmet vermekteyiz.
  • Düşük güç tüketimi; büyük ekranlı olan endüstriyel ekran sitemlerinde en önemli konulardan biri de enerji tüketimidir. Size sağladığımız hizmetlerde en çok ilginizi çekecek detay, düşük güç tasarrufudur. Bu nedenle hemen firmamızdan hizmet alabilirsiniz.
  • Güneş ışıklarında okunabilir özelliktedir; dış mekanlarda monitöre yansıyan güneş ışıkları cihazda yazılanları okumayı zorlaştırabilir. Firmamız mevcut şartlara en uygun çözümler ile sizlere hizmet vermektedir.
  • İnsan müdahalesine dayanıklıdır; toplu alanlarda kullanılan endüstriyel ekran sistemleri sürekli olarak insan müdahalesine maruz kalabiliyor. Dışardan insanlar ekrana dokunabilir, çarpabilir veya zarar vermeye çalışılabilir. Sizler için sunduğumuz outdoor kasalar ile bu sistemler dışarıdan müdahalelere karşı oldukça dayanıklı konuma gelmektedir.
  • Diğer reklam sistemlerine göre daha düşük maliyetlidir; dışarıda kağıtlar üzerine yapılan reklamlar rüzgar veya diğer etmenler nedeni ile çok çabuk yırtılıp, deforme olabiliyor. Endüstriyel ekranlarda kesinlikle bu tarz sorunlar yaşanmaz. Öte yandan reklamlarınızı veya kampanyalarınızı uzaktan yönetebilirsiniz. Çok küçük müdahaleler ile istediğiniz yazıyı veya resmi dakikalar içinde değiştirebilirsiniz.

Endüstriyel Ekran Nerede Kullanılır?

Endüstriyel ekran çözümleri akla gelebilecek her türlü alanda kullanıma uygundur. İç mekanlarda işletmelerin reklamını yapmak için, müşteriye mesaj vermek için veya ilan gibi konuları insanlara iletmek için kullanılır. Dış mekanlarda da yine aynı şekilde reklam değişimleri için veya duyuruları anlatmak için kullanılmaktadır.