Digital Signage Çözümleri

Digital Signage

Digital Signage Digital Signage

Digital Signage Digital signage; hedef kitlelere reklam, bilgilendirme ve yönlendirme maksadıyla, merkezi veya yerel olarak yönetilen bir ekran veya ekran ağı olarak tanımlanabilir.

Digital signage sistemleri ise LCD veya LED teknolojisiyle üretilen Endüstriyel Ekran, Videowall Ekran, Interaktif (Dokunmatik) Ekran, LED Ekran gibi ekranlar kullanılarak oluşturulmaktadır. Bu uygulamalarda ekranlar; dijital görüntüler, videolar, web sayfaları, hava durumu verileri, restoran menüleri gibi herhangi bir metin veya dijital içeriği görüntülemek için kullanılmaktadır. Tüm bu ekranların ortak özelliği, üretim ve uygulamada ısı, ışık ve kullanım zamanı gibi zorlu şartlara uyum sağlayacak şekilde tasarlanıyor olmalarıdır.


Digital signage uygulamalarının kullanım alanları; bilgilendirme ve yönlendirme için alışveriş merkezleri, ulaşım sistemleri, hava alanları, okullar, toplantı odaları, konferans salonları, müzeler, sergi, tiyatro ve sinema salonları, açık hava reklamcılığı sağlamak amacıyla kamusal alanlar, görsel şölen için stadyumlar, konser ve etkinlik alanları, satış ve pazarlama için perakende mağazaları ve restoranlar, tanıtım için oteller ve kurumsal binalar gibi bir çok alan ile örneklendirilebilir.

İletişim Formu

Proplay  Güvenlik Kodu

Proplay Görüntü ve ses Teknolojileri A.Ş.

Merkez Mah. Seçkin Sk. Dap Ofis Vadisi İ-Ofis  
K:4 No:62-63-64-65, 34348 Kağıthane/İstanbul

0212 222 95 25  

info@proplay.com.tr  

SOSYAL MEDYA


   

 Yüksek Teknoloji İle Her Zaman En İyiyi     Hedefliyoruz  
© 2021 Proplay Görüntü ve Ses Teknolojileri A.Ş.