Çözümlerimiz

Interaktif Ekran Çözümleri

Interaktif Ekran Çözümleri

İnteraktif Ekranlar, kullanıcılar ile birebir iletişime olanak sağlamasının yanı sıra dokunma teknolojisinin ekran sistemlerine uygulanmasıyla üretilen görüntüleme çözümleridir.

Kullanıcılar tek bir dokunuş ile istenilen bilgiye hızlı ve daha kolay bir şekilde erişim imkanı sağlayarak, hizmet ve ürünlerinizi yaratıcı ve daha efektif bir şekilde tanıtma olanağı sağlar.

İnteraktif Ekranlar sayesinde bilgi aktarım yöntemleri değişmekte ve kullanıcılar için yeni interaktif çözümler üretilebilmektedir.

Akıllı Tahta
Toplantı odaları, konferans salonları, eğitim kurumları gibi bir çok alanda kullanıcıların, bilgilendirmelerini ve sunumlarını efektif bir biçimde aktarmasına olanak sağlar.

Bilgilendirme ve Yönlendirme Ekranları
Havaalanları ve Alışveriş merkezleri gibi kompleks yapılar için ziyaretçilere gerekli bilgiyi aktarmak ve doğru adrese yönlendirmek amacıyla kullanılan ekranlardır.

İnteraktif ekranlar, günümüzde çok fazla talep gören ürünlerden biridir. Kullanım kolaylığı sayesinde ve kullanıcıya sağladığı bilgiler sayesinde, başta okullar olmak üzere, iş yerlerinde ve toplantı salonlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Dokunmatik özellikte olması ile ekranda yazı veya resim büyütme, kesme, uzaklaştırma veya ekranı değiştirme gibi çeşitli özelliklere de sahiptir.

İnteraktif ekranlar, günümüzde çok fazla talep gören ürünlerden biridir. Kullanım kolaylığı sayesinde ve kullanıcıya sağladığı bilgiler sayesinde, başta okullar olmak üzere, iş yerlerinde ve toplantı salonlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Dokunmatik özellikte olması ile ekranda yazı veya resim büyütme, kesme, uzaklaştırma veya ekranı değiştirme gibi çeşitli özelliklere de sahiptir.

İnteraktif Ekranlar Nerede Kullanılır?

İnteraktif ekranlar, kullanım alanlarına ve kullanım amaçlarına göre kişilere büyük kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca kullanım alanları da oldukça fazladır. İnteraktif ekranlar kullanıldığı alanlar;

Toplantı odaları; toplantı odalarında verilmek istenen veya anlatılmak istenen konular interaktif ekranlar sayesinde daha kolay bir şekilde toplantıdaki kişilere ulaştırılmaktadır. Özellikle zor ve karmaşık konular üzerinde yapılan toplantılarda hem çalışanların hem de yöneticilerin işlerini oldukça kolaylaştırmaktadır.

Eğitim alanlarında; yaş sınırı kaç olursa olsun interaktif ekranlar, eğitim alanları için harika teknolojilerden biridir. Eğitimde karşı tarafa aktarılmak istenilen tüm bilgiler, bu ekranlar sayesinde kolay ve pratik bir şekilde aktarılabiliyor. Video oynatma, yazı büyütme, yazı kesme, resimleri yaklaştırma gibi daha pek çok özelliği sahiptir. Bu nedenle hemen herkes tarafından en sevilen teknolojik cihazlardan biri olma özelliğine sahip olmaktadır.

Konferans alanları; kalabalık konferans salonlarında interaktif ekranlar çok fazla kullanılmaktadır. Konferansın, amacına uygun ve verilmek istenen tüm bilgiler daha kolay bir şekilde verilmiş olacaktır. Bu nedenle konferans salonlarında sıklıkla interaktif ekranlar kullanılmaktadır.

Akıllı tahta; gerek özel okullarda gerekse devlet okullarında akıllı tahta kullanımı çok yaygın hale gelmiştir. Bu sayede çocukların eğitim seviyelerine göre ders almaları daha da kolay olmaktadır. Akıllı tahtalar ayrıca bilgilerin daha fazla akılda kalıcı olmasına da fayda sağlar.

Alış veriş merkezleri; alış veriş merkezlerinde daha çok satışa yönelik interaktif ekranlar kullanılmaktadır. Sipariş kaydı veya ürün kaydı yaparken, kullanıcısının iş yükünü gözle görülür derecede azaltır. Alış veriş merkezlerinde kullanılan interaktif ekranlar, iş yerinin daha profesyonel işlemesine katkı sağlar.

İnteraktif Ekranları Doğru Yerden Alın

Size sunulan interaktif ekranlar aynı anda pek çok işlemi tek bir ekranla yapmanızı mümkün kılar. Bu nedenle her zaman kaliteli ve satış desteği sağlayan firmamızdan her türlü destek ve hizmeti alabilirsiniz

İnteraktif ekranlarda yapılabilecek bazı pratik işlemler ise;

Bu ekranlarda seçtiğiniz harf tuşları ile kolaylıkla arama yapabilirsiniz. Bu işlem de sizler için büyük bir avantaj sağlayacak ve zamandan tasarruf etmenizin yolunu açacaktır.

İnteraktif ekranlarda yön tuşları mevcuttur. Yön tuşları sayesinde, ekranı istediğiniz yöne çevirebilirsiniz. Hem eğitim sisteminde hem de alış veriş merkezleri ve konferans alanlarında bu özellik büyük avantaj sağlayacaktır.

Dayanıklı ve uzun ömürlüdür; bilindiği üzere dijital cihazlarda en büyük problem ürünlerin çok çabuk kırılması ve hasar görmesi durumudur. Firmamızdan alacağınız hizmetlerde sizlere dayanıklı, enerji tasarrufu sağlayacak şekilde interaktif ekranlar sunulur. Ayrıca satış sonrası desteklerimiz ile de her daim müşterilerimize hizmet sağlamaktayız.