Çözümlerimiz

Video Konferans Sistemleri

Video Konferans Sistemleri

Video konferans sistemleri, yüzlerce kilometre uzaklıktaki kişilerle istediğiniz zaman yüz yüze iletişim kurmanıza imkan sağlayarak seyahat giderlerinizi minimuma indirip, zamandan kazanılacak tasarruf ile iş gücünüzü daha efektif bir biçimde kullanmanıza olanak sağlar.

İletişim teknolojileri günümüz işletmelerine rekabette büyük faydalar sağlamaktadır.


Artık çağımızda uzak şehirlerde veya farklı ülkelerde bulunan işletmelerin beraber iş yapmaları daha kolay hale gelmiştir. Çünkü internet sayesinde ve bir takım dijital cihazlar sayesinde, kişiler uzaktan online olarak, toplantı veya konferans yapabilmektedir. Sizlere sunduğumuz video konferans sistemleri sayesinde, artık farklı ülkelere veya farklı şehirlere sürekli olarak seyahat etmenize de gerek kalmayacaktır.

İstediğiniz kişiler veya firmalar ile yüz yüze görüşme sağlayarak, online toplantılarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz. Elbette video konferans sistemlerinin çok iyi kalitede görüntü ve ses kalitesi çok önemlidir. Firmamız sizler için en iyi kalitede görüntü ve ses hizmeti veren cihazlarla işlem yapmaktadır. Bu sayede görüşmelerinizin verimini her daim yüksek tutabilirsiniz.

Video Konferans Sistemlerinin Kullanıldığı Alanlarİletişimde bir çığır niteliğinde olan video konferans sistemleri sayesinde dilediğiniz zaman karşı tarafla anlık iletişime geçip, hemen toplantılarınızı online olarak yapabilirsiniz. Video konferans sistemlerinin en fazla kullanıldığı alanlar ise;

Home Ofis Çalışanlar İçin;

Bilindiği üzere pandemi döneminde evden çalışma daha fazla görülmektedir. Özellikle kurumsallık ile hizmet veren firmalar, evden personelleri ile müşterilerinin iletişimlerini çok rahat bir şekilde yapabilirler. Bankalar, özel kuruluşlar veya evden çalışan personel ile yöneticilerin görüşme yapması da bu sayede oldukça kolay ve pratik olacaktır.

Toplantılarda; eğer düzenli olarak veya yılın belli zamanlarında toplantılar yapma gibi bir durum söz konusu ise video konferans sistemleri ile ofise gitmeden rutin toplantılarınızı bulunduğunuz bölgeden yapabilirsiniz. Örneğin tatil sırasında, evden çalışma sırasından veya şehir dışındaysanız, hiçbir toplantıyı kaçırmadan video konferans sistemleri sayesinde işlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Eğitim için: ister özel eğitimlerde isterseniz de okul eğitimlerinde ve iş eğitimlerinde video konferans sistemleri oldukça kolay bir yöntem olacaktır. Ekran paylaşma ve ses ayarı gibi tüm detaylar bu sistemde mevcuttur. Dolayısıyla öğrenmeyi de kolaylaştıran bir sistemdir. Sadece yurt içi eğitimlerde değil, aynı zamanda da yurt dışı eğitim alan kişiler de bu sistemi pratik bir şekilde kullanabilir. Öte yandan, her yaştan öğrenciler için uygun bir sistemdir.

Acil durumlarda; afet, yangın ve diğer acil durumlarda kullanılan en etkili yöntemlerden biri de kesinlikle video konferans sistemleridir. Acil durumların üstesinden gelmek için sadece kamu kurumlarında değil, aynı zamanda da özel işletmelerde ve firmalarda video konferans sistemleri sıklıkla tercih edilmektedir.

Video Konferans Sisteminde Sizlere Sunduğumuz Hizmetler  • Katılımcı sayısı ayarlama işlemi yapılmaktadır. Bu sayede kaç kişi ile görüşme yapmak istediğinizi belirleyebilirsiniz.


  • Görüşme sürenizi kendiniz seçebilirsiniz. Verdiğimiz hizmetlerden biri de video konferans sistemlerinde görüşme sürelerini istediğiniz kadar ayarlayabilirsiniz. Sizler için bu işlemi gerçekleştiriyoruz.


  • Hem masa üstü cihazlardan hem de mobil cihazlardan video konferans sistemlerini bir arada kullanmanıza imkan sağlıyoruz.


  • Kurulum öncesi ücretsiz keşif imkanları sunuyoruz. Bu sayede ihtiyaçlarınızı tam olarak belirleyip, gerekli hizmetleri sağlamaktayız.


  • Hizmet sonrası teknik sorunlarınızda da her daim sizinle birlikteyiz.


Video Konferans Sistemleri Tercih Ederken Dikkat Edilecek HususlarVideo konferans sistemlerinde başta mutlaka, güvenlik faktörüne dikkat etmeniz gerekmektedir. Pek çok katılımcı aynı anda online görüşme yaptığı için güvenlik açıkları ortaya çıkabilir. Bu gibi durumlarda güvenliği en üst seviyede tutmanız gerekir.

Video konferans sistemleri her türden kullanıcıya hitap edebilmelidir. Yani her düzeyden insan ile görüşme yapılacağı için tamamen kullanıcı odaklı çalışıyor olması şarttır. Özellikle yurt dışı işletmelerle görüşme sağlayacak olan kişilerin bu konuya daha fazla dikkat etmesi gerekir.

Sizler için en iyi kalitede hizmet sağlamaktayız.