Çözümlerimiz

VideoWall Çözümleri

VideoWall Çözümleri

VideoWall Sistemleri geniş format ekranlar oluşturmak için geliştirilmiş, ultra ince çerçeveye sahip ekranların birleşiminden oluşur. AVM, mağaza, otel, hastane, şirket lobileri gibi alanlarda kullanılabilir.

Birbiriyle aynı ölçüdeki ekranların satır-sütun matris yapısına göre, LFD ekranlar kombine edilerek istenen sayıda ve düzende, özel bir tasarıma ihtiyaç duyulmadan sunulabilen sistem çözümleridir. İnsan topluluğunun fazla olduğu alanlarda, VideoWall sistemleri göze çarpmaktadır. Kullanım kolaylığı sunan bu sistemler artık her alanda hayatımıza girmiş bulunmaktadır. Oldukça ince bir çerçeveye sahip olan bu ekranlar sayesinde görüntü kalitesi de oldukça yüksektir. VideoWall sistemlerinin tasarımı yapılırken mutlaka uzman desteği almanız önerilir. Teknoloji harikası olan bu sistemler sayesinde, çok kalabalık alanlarda olan insanlar bile artık ekrana yansıtılan tüm detayları en ince ayrıntısına kadar görüntüleyebilecekler.

VideoWall sistemlerindeki mantık birbiri ile aynı ölçüde olan ekranların birleştirilip, tek görüntü yakalaması ve görüntülerin aynı anda ekrana yansıtılmasıdır. VideoWall sistemleri eskiye nazaran daha fazla kullanılmakta olup, daha kaliteli görüntü sunulmaktadır.

Kişilerin veya firmaların istekleri doğrultusunda ekran sayıları istenildiği gibi ayarlanabilir. Yani ekrana verilen görüntünün ne kadar büyük veya küçük olması gerektiğine yine firmalar kendileri karar verebiliyor. İstenilen tasarımlar için firmamız proje desteği vermekte ve en uygun çözümler hizmetinize sunulmaktadır.

VideoWall Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

VideoWall sistemleri toplu alanlarda kullanılır. Amaç görüntünün çok büyük olmasını sağlamaktır. En çok ihtiyaç duyulan alanlar ise;

AVM; AVM içinde eğer müşterilere yönelik ekran göstermek isterseniz VideoWall sistemlerinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede avm içinde müşterilere gösterilmek istenen görüntü daha kolay bir şekilde sağlanmış olacaktır.

Konferans alanlarında; kalabalık yerlerden biri de konferans alanlarıdır. Bir topluluğa hitap etmek, üstelik ekranlar üzerinden hitap etmek sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Ama ultra ince tasarımlara sahip olan bu sistemler sayesinde konferans alanları ne kadar geniş olursa olsun istenilen görüntü ekrana çok kolay bir şekilde yansıtılabiliyor.

Güvenlik sistemleri için kullanılır; VideoWall güvenliğin üst düzey olması gereken her yerde kullanılan teknolojilerden biridir. Her ekrana farklı alanların kamera kayıtları yansıtılabileceği gibi tek ekrana mevcut bir kamera görüntüsünün de yansıtılması da mümkün olacaktır. Site güvenlik sistemleri için, alış veriş mekanlarının güvenlik sistemleri için veya öğrenci yurdu gibi akla gelebilecek her tolu alanda kullanımı yapılır.

Stadyumlarda; stadyumlarda herkesin görme alanı bir olmadığından dolayı dev ekrana görüntü daha kolay bir şekilde yansıtılabiliyor. Bu sayede en arkadaki kişiler bile stadyumda olup, bitenleri rahatlıkla görme şansına sahip olabilirler.

Sizlere Sunduğumuz Hizmetler

Yüksek parlaklık; sağladığımız hizmetlerden biri kesinlikle ekran parlaklığının en iyi kalitede olmasıdır. Bu sayede, ortamdaki doğal veya yapay ışık miktarı ne olursa olsun, ekran parlaklığı herkesin ekranı rahat bir şekilde takip etmesine fayda sağlamaktadır.

Düşük enerji; pek çok kişi VideoWall sistemlerini kullanmaktan kaçınır. Bunun nedeni ise yüksek enerjinin tüketimi olarak bilinmektedir. Sizler için sunduğumuz hizmetlerimizde düşük enerji tüketimi sağlayan cihazlar kullanarak ekran sayısı ne kadar olursa olsun her zaman minimum enerji ile karşınıza çıkacaktır.

İstediğiniz tasarımları yapıyoruz; ekranların bir araya getirilmesi standart olmakla beraber, çeşitli tasarımlarla da size sunulur. Ekranları istediğiniz şekillerde bir araya getirip, size özel tasarım imkanı da sağlamaktayız.

VideoWall sistemlerine ihtiyaç duyduğunuz her alanda sizlere hem hizmet öncesi destek sağlamaktayız hem de hizmet sonrası destek sağlamaktayız. En iyi VideoWall çözümleri için hemen firmamız ile iletişime geçip, ücretsiz keşif imkanlarımızdan da faydalanabilirsiniz.