Çözümlerimiz

Otel TV Çözümleri

Otel TV Çözümleri

Otel TV, belli bir network kablosu üzerinden uzaktan yönetilmeye imkan sağlayan yayın sistemi çözümleridir. Misafirlerine TV yayını izletmenin yanı sıra kullanım alanına göre kullanıcılara duyuru, bilgilendirme ve tanıtım amaçlı hazırlanmış özel içeriklerin paylaşılmasına olanak sağlar.

Yönetim tarafından TV üzerinde ses üst limit, renk, ışık gibi değerlerin kısıtlanması gibi aksiyonlarda uygulanabilmektedir.


Otel sektörü içinde yer alan her firmanın mutlaka teknolojiyi yakından takip etmesi gerekmektedir. Özellikle kalite ve odaların kullanışlı olmasına önem veren işletmelerin teknolojiyi daha fazla yakından takip etmesi önerilir. Firma olarak, oteller için TV çözümleri sunmaktayız. Turizm sektöründe rekabetin artması ile beraber, otel odalarının daha konforlu ve daha kullanışlı olması büyük önem taşımaktadır. Bu bağlamda da televizyon çözümleri için mutlaka doğru adresi tercih etmeniz gerekir.

Uyguladığımız network kabloları sayesinde artık tüm otel odalarında olan televizyonları kolay bir şekilde ayarlayabilir ve yine kolayca üzerinde çeşitli işlemler yapabilirsiniz. Bilindiği üzere artık televizyon cihazları sadece TV kanallarını izlemek için değil, daha pek çok işlemi cihaz üzerinden yönetebilmek için de kullanılır. Siz de doğru çözümler sayesinde otel odalarınızdaki televizyon teknolojisini daha fazla geliştirebilirsiniz.

TV yayınlarının yanında, otel duyurularınızı, otel tanıtımlarınızı, internet bağlantıları ile film yayınları gibi pek çok özelliği bu sayede müşterilerinize kolayca sunabilirsiniz.

Otel TV Çözümleri Sistemleri HizmetlerimizMüşterilerinize özel dil seçeneği yapabiliriz; otellerde sadece Türkçe bilen kişiler değil, dünyanın pek çok farklı noktasından misafirler kalabiliyor. Bu nedenle yabancı müşterilerinize özel dil seçeneklerini televizyon üzerinden ayarlayabiliyoruz. Müşterinizi memnun etmek ve daha fazla TV keyfini yaşamasını sağlamak isterseniz, firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

  • Ses ayarlamaları; firma olarak, otel odalarında yer alan televizyonlarınızın maksimum ses ayarlamalarını yapabiliyoruz. Bu sayede müşterilerin çok fazla televizyon sesi yapmasını da önlemiş olursunuz. Her oda için aynı ses ayarı yapılabilirken, müşterilerin özel durumlarına göre de ses ayarlamaları yapılabiliyor. Bu sayede otel müşterisi saat kaç olursa olsun diğer müşterileri rahatsız etmeden televizyon izleyebilir.


  • Otel TV çözümleri sayesinde tek bir noktadan tüm televizyonlara müdahale edebilirsiniz; bu tür özellik otellerde en çok ihtiyaç duyulan konuların başında gelir. Tüm televizyonlara tek noktadan ayar yapmak ya da müdahale etmek için hemen firmamızdan hizmet almaya başlayabilirsiniz.


  • Otellerde, fil veya müzik satışları yapılabilir; otel TV çözümlerimiz sizler için oldukça kapsamlıdır. Otel odalarında bulunan televizyonlar üzerinden müzik veya film satışları yaparak müşterilerinizin tamamen memnuniyetini de sağlayabilirsiniz.


  • Televizyonlarda tanıtım yapabilirsiniz; yeni müşterilerinizin odasındaki televizyonlarda hoş geldiniz yazısı, otel kuralları, otel tanıtımı veya şehir tanıtımı gibi çeşitli işlevleri de yapabilirsiniz.


  • Otel faturasını televizyona yansıtabilirsiniz; bu özellik son derece memnun edici bir hizmet olarak karşımıza çıkmaktadır. Müşteriniz otelinizde kaldığı süre boyunca otel faturası veya otelde yaptığı diğer harcamaların faturalarını televizyon ekranından takip edebilir.


  • Otelin diğer odalarında kaybolan eşya anonsu yapabilirisiniz; sesli anonslar otel müşterilerini rahatsız eden durumlardan biridir. Ama otel odası TV çözümleri ile otelde kaybolan tüm eşyaları televizyonda göstererek, müşterilerinize bilgi vermeniz mümkün olacaktır. Bu sayede müşteri memnuniyeti iki katına çıkmış olur.


  • Müşteriler için özel yayınlar yapabilirsiniz; özellikle otelin bulunduğu şehrin hava durumunu, yol haritasını, en meşhur yerlerini yani aklınıza ne gelirse TV yayınları üzerinden otel müşterilerinize sunabilirsiniz.


  • Otel odalarındaki televizyonların parlaklığını tek bir noktadan ayarlayabilirsiniz; otel odası TV çözümleri sayesinde otel odalarını tek tek gezerek ayarlama yapmanıza gerek kalmayacaktır. Televizyon görüntü kalitesi, ses ayarları ve parlaklık gibi ayarları tek bir yerden yapmanız da mümkün olacaktır.


Tüm bu hizmetleri sizler için teknolojinin en yeni hali ile sunmaktayız. Otel kalitesini ve konforunu artırmak için hemen bizimle irtibata geçerek, otel odası TV çözümleri hizmeti alabilirsiniz. Oda sayısı ne olursa olsun sizlere her zaman en iyi hizmeti sunmaktayız.